Hakkımızda

Uzm.Dr. Osman GÖNÜLAL kimdir?

Herkese Merhaba Ben Osman GÖNÜLAL.

Bebek ve Çocuk Sağlığı Hastalıkları Uzmanıyım. Tıpkı YouTube kanalımda yaptığım gibi bu sitede de BEBEK VE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız! Hamilelik döneminden, yeni doğan dönemine, çocuğunuzun yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağınız bilgiler burada olacak. Örneğin, bebeklerde sarılık, konak, ishal, ateş, idrar yolu enfeksiyonu, isilik, diş çıkarma, gaz sancısı, COVID – 19, pamukçuk, gaz yapmayan yiyecekler, gece uykusu, gündüz uykusu, tuvalet eğitimi. Ayrıca anneler için hamilelik, sağlıklı yaşam, diyet, obezite, aşılar, babalar için de çocuk eğitimi, babalık sendromu gibi konularda en doğru bilgileri Sağlık Bakanlığı ve Amerikan Pediatri Akademisi gibi ciddi kaynaklar ışığında paylaşmaya çalışacağım. Ücretsiz eğitimlerin devamı için Gönderileri ve hazırladığım videoları BEĞENMENİZİ, DOSTLARINIZLA PAYLAŞMANIZI VE ABONE OLMANIZI DİLERİM…

Kısaca EĞİTİM GEÇMİŞİM :

1995 Selçuk Anadolu Lisesi

1999 Şehitler Fen Lisesi

2002 Çapa Tıp Fakültesi (ilk 500’e girerek)

2009 Şişi Etfal EAH

Bilgi Paylaşım Yöntemlerimiz ;

Neden YouTube ?

YouTube kanalımda ayrıntılı ebeveynlik ve annelik eğitimi vermekteyim. Herkes için ücretsiz, ulaşılabilir Anne Eğitimleri için olmazsa olmaz platform.

Neden Instagram ?

Spontane hatırlatmalar ve güncel durumlardan haberdar olmak adına olmazsa olmaz platform.

Neden Online Hasta Takibi ?

Özellikle Covid-19'un insanla arasında yayılımının hat safhaya çıktığı bu dönemde evinizin rahatlığında ve temas korkusu olmadan bilgiye ulaşım ve 1-1 doktorunuzla zaman sınırlaması olmadan görüşebilmek için olmazsa olmaz platform.